Sulgpall

SULGPALLI SÜNNIPÄEV

Sulgpall on Eestis üha populaarsust koguv sportmäng, mida harrastavad nii noored kui ka vanad. Mäng on seltskondlik ning sportlik ajaviide mis pakub palju mängulusti ja kisub endaga kaasa. Läbi sulgpalli mängu arenevad mängija koordinatsioon, ruumi taju ning sportlikud võimed. Sulgpalli sünnipäev sobib osalejale alates 7 eluaastast ning ei eelda varasemat kokkupuudet sulgpalliga, kuid harjutused ja mängud paneb kokku treener, kes lähtub snnipäeval osalevate külaliste vanusest.  Peale sünnipäevapeo lõppemist saavad kõik osalejad tubli osaleja diplomi.

Sportlik sünnipäevapidu kestab 2,5h ning lisaks treenerile ja spordiruumidele sisaldab ka peoruumi, kuhu saab kenasti katta pidulaua. Kõigil osalejatel on võimalus kasutada riietusruume, kus enne peo algust vahetada riided ning hiljem ka pesemas käia.

Sportlik sünnipäevapidu toimub Saku uues spordihoones, aadressil Tallinna mnt 10, Saku alevik.

 

NÄIDIS PÄEVAKAVA:

10:00-10:15 Kogunemine ja õnnitlemine

10:15-11.00 Sulgpalli mänguline õpe ja võistlused

11:00-11:15 Paus keha kinnitamiseks ja hinge tõmbamiseks

11:15-12:00 Sulgpalli mänguline õpe ja võistlused

12:00-12:30 Muljed ja magustoit

12:30-12:45 Peoruumi vabastamine

 

NÄIDISPAKETI HINNAD:

Sünnipäeva näidispaketi maksumus kuni 16 osalejat 260€ (üks treener)

Näidispaketi hinnad sisaldavad ruumide kasutust, treenerit ning diplomit igale osalejale.

 

NB! Võimalikud on erinevad variandid nii osalejatele pakutavates mängudes kui ka treenerite hulgas ning asukohas, kuid siis tuleb arvestada ka võimalusega, et hind võib muutuda.

 

BRONEERIMINE JA INFO:

Sünnipäeva päring saada info@meeleolusport.ee, misjärel Teile vastatakse. Peale kinnitava kirja saamist, saadetakse välja 50% suurune arve, mille tasumise järel loetakse Teie broneering kinnitatuks.

 

Meeldivaid sünnipäevaelamusi soovides

Meeleolusport meeskond