Peojuhid

Jalgpall

Karl-Sander Eensoo

Karl-Sander Eensoo on noorte jalgpallitreener Tallinna FC Floras. Ta on treeninud nii tugevusgruppe kui ka harrastajate gruppe. 

Karl-Sander on jalgpalli mänginud juba 17 aastat, sealhulgas ka profitasemel. Hetkel mängib ta aga amatöörjalgpalli II. liigas enda lõbuks ja peab olulisemaks mängijate treenimist ja jalgpalli nautimist . Tema jaoks on oluline, et noored mängijad ei teeks samu vigu mida ta ise noorena tegi ja mida paljud teisedki teevad. 

Karl-Sander on lõpetanud Arte Gümnaasiumi jalgpalliklassi, mis on andnud talle ka Eesti Jalgpalliliidu C kategooria treeneri kutsekvalifikatsiooni.

Lisaks jalgpallile on ta õppinud Sisekaitseakadeemias politseiteenistust, kuid taas jõudnud jalgpalliväljakule.

Korvpall

Brett Nõmm

Brett on särav ja noor treener, kes on terve elu tegelenud korvpalliga. 7.-20. eluaastani mängis ise väga aktiivselt korvpalli ning pallimänguga on ta tugevalt seotud siiani. Peale aktiivse mängimise lõpetamist õppis Tartu Ülikooli Kehakultuuriteaduskonnas treeneriks.

Viimased 6 aastat on ta olnud korvpallitreener nii lastele kui ka meestele. Brett omab 6. kategooria treeneri tast ning loodab seda tulevikus veelgi tõsta.

Tema sõnul on korvpall Talle elus palju pakkunud. Suurem osa tema sõpradest on tekkinud läbi korvpalli. Tema enda sõnul on ta tänu korvpallile saanud koguda veel hästi palju häid mälestusi, kogemusi ning rõõmu. Ta soovib seda kõike jagada ka teistega.