Jalgpall

JALGPALLI SÜNNIPÄEV

Jalgpall on üks maailma populaarseimaid spordialasid mis õpetab igale mängijale loovust ning arendab mitmekülgset meeskonnatööd. Jalgpalliteemaline sünnipäevapidu sobib igas vanuses ning vormis sünnipäevalisele, kellel vähegi huvi lõbusalt ja mänguliselt aega veeta. Jalgpalli sünnipäeva käigus õpivad kõik meeskonnatööd, mängivad erinevaid jalgpalliteemalis mänge ning seeläbi arendavad oma koordinatsiooni ja liikuvust. 

Aktiivne sünnipäev pakub rõõmu nii osalejale kui ka pealtvaatajale ning annab hea enesetunde ja laia naeratuse. Peale sünnipäevapeo lõppemist saavad kõik osalejad tubli osaleja diplomi.

Sportlik sünnipäevapidu kestab 2,5h ning lisaks treenerile ja spordiruumidele sisaldab ka peoruumi, kuhu saab kenasti katta pidulaua. Kõigil osalejatel on võimalus kasutada ka riietusruume, kus enne peo algust vahetada riided ning hiljem ka pesemas käia.

Sportlik sünnipäevapidu toimub Saku kunstmuru staadionil, aadressil Tallinna mnt 10, Saku alevik.

 

NÄIDIS PÄEVAKAVA:

10:00-10:15 Kogunemine ja õnnitlemine

10:15-11.00 Jalgpalli mänguline õpe ja võistlused

11:00-11:15 Paus keha kinnitamiseks ja hinge tõmbamiseks

11:15-12:00 Jalgpalli mänguline õpe ja võistlused

12:00-12:30 Muljed ja magustoit

12:30-12:45 Peoruumi vabastamine

 

NÄIDISPAKETI HINNAD:

Sünnipäeva näidispaketi maksumus kuni 15 osalejat 250€ (üks treener)

Sünnipäeva näidispaketi maksumus kuni 30 osalejat 350€ (kaks treenerit)

Näidispaketi hinnad sisaldavad ruumide kasutust, treenerit ning diplomit igale osalejale.

 

NB! Võimalikud on erinevad variandid nii osalejatele pakutavates mängudes kui ka treenerite hulgas ning asukohas, kuid siis tuleb arvestada ka võimalusega, et hind võib muutuda.

 

BRONEERIMINE JA INFO:

Sünnipäeva päring saada info@meeleolusport.ee, misjärel Teile vastatakse. Peale kinnitava kirja saamist, saadetakse välja 50% suurune arve, mille tasumise järel loetakse Teie broneering kinnitatuks.

 

Meeldivaid sünnipäevaelamusi soovides

Meeleolusport meeskond