Laagrid

Linnalaager 05.07-09.07.2021

MTÜ Meeleolusport korraldab sellel suvel Sakus linnalaagreid, mille kestvuseks on 5 päeva. Nädala jooksul harrastatakse väga mitmekülgseid spordialasid ja tegevusi. Laagrit viivad läbi professionaalne veematkakorraldaja Reimann Retked, Eesti koondise tasemega orienteeruja Piibe Tammemäe, FC Flora noortetreener Karl-Sander Eensoo jt oma ala eksperdid. Laagri kavas on nii õppe- kui ka mängutegevust, mille käigus ühendatakse lõbus tegevus kasulike oskustega.  Näiteks veepäeval õpitakse veeohutust, kuidas päästa ennast ja teisi ning tutvutakse erinevate veesõidukitega (SUP-laud, kanuu, süst). Kavas palju muudki lahedat, tutvu detailsema kavaga SIINEsimene linnalaager toimub 05.07-09.07.2021.

Lisaks eelpool nimetatule tegeletakse laagris jalgpalli, ultimate frisbee, disc golfi, orienteerumise, ratta/tõukerattaga. Laagrisse ootame noori vanuses 8-15 eluaastat, kuid võimalusel teeme kindlasti ka erandeid. Kuna aasta 2021 sisaldab taas piiranguid, siis on ka meie ühe laagri laste maksimaalne hulk piiratud ning laagrisse saab tulla  25 laagrilist. Laager toimub üksnes siis, kui laagrisse on registreerunud vähemalt 10 huvilist. Laagri kohtade täitmine toimub registreerimise järjekorras ning kehtib üksnes õigeaegselt tasutud arve alusel. 

Päevalaagri hinnaks on 195€ ning see sisaldab kogu õppetreeningtegevuse juhendatud läbiviimist viie päeva jooksul kell 10.00-17.00, igapäevast lõunasööki (praad + magustoit) ja nimelist laagrisärki. Laagrisse registreerimine toimub LAAGRISSE REGISTREERIMINE lehel. Registreerimine loetakse lõplikult tehtuks, kui arve on tasutud kas pangalingi või ülekandega arvel ette nähtud tähtajaks. Pärast pangalingiga maksmist saabub teie e-postile kinnitus.

Rohkem infot laagri kohta info@meeleolusport.ee või telefonil +372 508 8458

Registreeri laagrisse juba täna, kuna kohti jagub vaid kiirematele.

 

Meeleolukaid laagrielamusi soovides

Meeleolusport meeskond