Firmaüritused

MTÜ Meeleolusport ettevõte sai alguse 2015 aastal, kui hakkasime oma meeskonnaga korraldama firmadele erinevaid sportlikke ja muid meelelahutuslikke üritusi. Suur osa meie fookusest on suunatud sportlikule tegevusele, mida korraldame nii ettevõtete suve- kui ka talvepäevade raames, kuid katmata ei jää ka kõik muud tegevused. Lisaks sellele oleme aastate jooksul teinud väga mitmeid suuremaid ja väiksemaid kliendiüritusi, jaanipäevapidusid jms. Üritusi on korraldatud nii 50 pealisele seltskonnale kui ka 500 ja enama liikmelistele gruppidele.

Oleme valmis vastavalt ettevõtte soovidele leidma sobiva peo- või konverentsipaiga, pakkuma programmilahendusi, erinevaid töötubasid, otsima toitlustuse ja soovi korral ka esineja, kes päeva lõpus kõigi osalejate meelt võiks lahutada. Leiame meeleolukaid tegevused nii ettevõtte töötajatele kui ka nende võsukestele, kes on üritusele kaasa võetud. Kindlasti ootame Teie poolset nägemust üritusest ja eelistatud tegevustest, sest kes võiks oma töötajaid paremini tunda kui mitte juht ise.

Meie pikaajalisteks klientideks on olnud Eesti Pank, Luminor Pank, Estiko Plastar ja Palmako AS ja paljud muud firmad.

Kui Sinul või Sinu ettevõttel on soov ühiselt aega veeta, muretsemata programmi läbiviimise ja muude pisiasjade pärast, siis oled leidnud endale sobiva koostööpartneri. Täpsemat infot ja pakkumist saad küsida e-maili teel info@meeleolusport.ee

Ühised üritused liidavad meeskonna tervikuks, parandavad firma sisekliimat ning aitavad pingeid maandada.

 

Meeldejäävaid ja meeleolukaid üritusi soovides

Meeleolusport meeskond